صحبت های جنجالی بهناز جعفری در نشست خبری سریال زیر پای مادر

در پایان نشست خبری سریال زیر پای مادر با صحبت های بهناز جعفری به جنجال کشیده شد.

بهناز جعفری، بازیگر سریال «زیر پای مادر» در پایان نشست خبری این فیلم خطاب به خبرنگاران با توهینی فراوان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه دیالوگ های سعید نعمت اله شبیه به فیلم های مسعود کیمیایی است، گفت:متاسفانه هیچ بار شناخت و تحلیلی در شماها وجود ندارد! یعنی همه شما افرادی هستید که پیش پا افتاده ترین سوال ها را برای به چالش کشاندن ما بازیگرهایی که یک سال زحمت کشیدیم و این سریال را ساختیم ندارید و یک سری سوال کسالت آور دارید!بهناز جعفری

بهناز جعفری
من فکر می کنم این موضوع به دلیل بی سواد و عدم شناخت منتقدان ماست. یعنی منتقدان ما در جایگاهی ننشسته اند که واقعا منتقد باشند و بتوانند به درستی و واقعا سریال ما را نقد کنند. چون الگویشان یک سری آدم هایی مثل «فراستی» هستند!
او در ادامه توهین هایش در پاسخ به خبرنگاری که چند سوال تکنیکی از او پرسیده بود، گفت:نقد و بررسی یعنی چی؟ آقای خمار! خبرنگار مربوطه گفت:من خمار نیستم و جعفری باز هم ادامه داد:نه انگار یک چیزی انداختی بالا!
در ادامه خبرنگاران سایر رسانه ها به لحن و صحبت های جعفری اعتراض کردند، اما او باز هم ادامه داد:فقط بلدید بگویید به ما بی احترامی می کنید! این از بی سوادی شماست. شما حتی برای خودتان هم سوال ندارید و همه تان صرفا یک کارمند هستید که برای کارتان اینجا آمدید!
خبرنگاری گفت:اگر همین بچه های رسانه نبودند، شما الان بهناز جعفری نبودید! که این بازیگر گفت:می خواهم نباشند! حتما من به واسطه شماها شدم بهناز جعفری! شما روزنامه نگاران فقط بلدید اعتراض های بی اساس کنید.
منبع: انتخاب

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *